Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta Kwalifikacyjna - badanie IP PAN EEG

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym badaniem.

Badanie ma na celu zgłębienie wiedzy na temat związków między funkcjonowaniem społecznym a podejmowaniem decyzji w sferze społecznej i ich psychofizjologicznymi podstawami. Wyniki badania mogą poszerzyć naszą wiedzę na temat mechanizmów wpływających na jakość relacji interpersonalnych i ich związku z dobrostanem człowieka.

Osoby zakwalifikowane do udziału w badaniu wezmą udział w dwóch spotkaniach w Instytucie Psychologii PAN (ul. Jaracza 1, Warszawa) oraz zostaną poproszone o wypełnianie krótkich ankietek przez 7 dni pomiędzy spotkaniami. Udział w badaniu obejmuje również wypełnienie kwestionariuszy online pomiędzy spotkaniami, jak również 6 i 12 miesięcy po terminie ostatniego spotkania stacjonarnego.

 

Wypełnienie poniższej ankiety rekrutacyjnej powinno zająć około 15 minut. Jednocześnie zaznaczamy, że jej wypełnienie nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do głównej części badania. Proces rekrutacji będzie składał się z dwukrotnego wypełnienia kwestionariuszy w odstępie dwóch tygodni.

Naciskając przycisk „dalej” zgadzasz się na wzięcie udziału w rekrutacji do badania. Udział w badaniu jest dobrowolny, a rezygnacja z udziału w dowolnym momencie nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Przysługuje Ci także prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych także po zakończeniu badania. Uzyskane wyniki są poufne i publikowane będą wyłącznie w formie zanonimizowanej oraz agregowanej w ramach opracowania naukowego, co uniemożliwia identyfikację osób badanych.

W tej ankiecie jest 40 pytań.